Karşıyaka Veteriner Klinikleri | 24 Saat Açık Veterinerler

karsiyaka-veteriner-2

Pati dostu bir şehir olan İzmir’de Karşıyaka veteriner sorgulatması çok sık yapılıyor. Yeni kedi sahiplenen bireyler gerek aşısı gerekse de genel muayeneleri için güvenilir, işinin ehli ve uygun fiyatlı veterinerlik bulmak istiyor. Bunun için bölgede çok sayıda seçene mevcut. Uzman hekimlerin özel olarak açtığı yerlerde kediden köpeğe, kuşlardan tavşana, aklınıza gelebilecek tüm evcil hayvanların sağlık durumları kontrol ediliyor.

Kediler ile birlikte yaşamak güzel, eğlenceli, huzurlu ve neşeli olduğu kadar aynı zamanda sorumluluk gerektiren bir iştir. Kendinde sorumluluk görmeyen bireyler, minik dostları hayatına almamalı. Barınma ve beslenme hakkı bunların başında geliyor. Ayrıca sağlık hakkı da en önemli sorumluluklarımızdan birisi. Bu sebeple en iyi Karşıyaka veteriner klinikleri derlemesi yaptık. Sokaktan ya da başka bir yerden fark etmeksizin sahiplendiğiniz minik yavruları buralara götürerek iç dış parazit, aşılama, çip ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Karşıyaka veteriner kliniği:

 • Albatros Veteriner Kliniği – Yalı Mahallesi
 • Opal Veteriner – Yalı Mahallesi
 • Atakent Veteriner – Atakent Mahallesi
 • Petvital Veteriner Kliniği – Şemikler Mahallesi
 • Park Veteriner – Bahriye Üçok Mahallesi
 • Ortivet Veteriner Kliniği – Bahçelievler Mahallesi
 • Bostanlı Veteriner – Bostanlı Mahallesi
 • Kheiron Veteriner – Atakent Mahallesi
 • Aksoy Veteriner – Aksoy Mahallesi
 • Home Veteriner – Atakent Mahallesi

Tüylü dostlarımızın her an için sağlık hizmetine ihtiyacı olacağını unutmayın. Sadece rutin muayene ya da aşılama gibi durumlarda veterinerlere ihtiyaç duyulmaz. Aynı zaman acil hastalıklarda ya da travmaya bağlı durumlarda da hekimlere ihtiyaç duyarız. Bunun için önceden kendinize bir veteriner belirlemeli ve olası rahatsızlanmalarda vakit kaybetmeden gitmelisiniz.

karsiyaka-veteriner
Karşıyaka Veteriner Klinikleri

Karşıyaka Veteriner Klinikleri

Kediler, her ne kadar güçlü, dayanıklı ve dirençli gibi görünseler de aslında oldukça hassas ve kırılgan bir bünyeye sahipler. Doğalarından koparılıp insanlar ile iç içe yaşama geçtiklerinde kırılganlıkları arttı ve birtakım sağlık uygulamalarını mecbur hale getirdi. İç dış parazit ve aşılama uygulamaları bunların en önemlisidir. Civar bölgede oturanlar için evlerine yakın Karşıyaka veteriner klinikleri bulunması durumunda, çok pratik bir şekilde buralara gidip gerekli sağlık işlemleri uygulanabilir. Şemikler, Aksoy, Atakent, Bostanlı, Nergiz, Yalı dahil olmak üzere tüm bölgede bol sayıda klinik mevcut.

Veterinerler aynı zamanda hastane görevi görür. Nasıl ki biz insanlar hastalandığımızda hastanelere gider, muayene olur ve uygun görülmesi durumunda ameliyat oluruz, kediler de veterinerlerde bu duruma sahip olur. Bu sebeple tercih edilecek hekimliğin donanımsal açıdan güçlü ve doktor açısından deneyimli olması önemli bir faktör. En iyi Karşıyaka veteriner kliniği bulmak ise hiç zor değil. Her mahallede işinin ehli bir hekimlik mevcut.

Veteriner seçimlerinde sahiplerin ihtiyaçlarından birisi de 7/24 açık yani geceleri de aktif olan bir kliniğin olmasıdır. Bazen minik dostlarımız gece vakti ani olarak rahatsızlanabilir. Böyle anlarda vakit kaybedilmeden bir uzmanın görmesi şart. 7/24 açık Karşıyaka veterinerleri bularak minik dostunuzu götürmeniz mümkün. Peki ama gece Karşıyaka’da açık veteriner var mı? İşte detaylar…

24 saat açık Karşıyaka veteriner klinikleri:

 • Medicana Animale Veteriner – Atakent / (0232) 330 43 40
 • Opal Veteriner – Yalı / (0232) 330 95 03
 • Vetico Veteriner – Fikri Altay / 0552 646 65 44
 • Ali Baba Veteriner – Bahriye Üçok / (0232) 368 12 62
 • Petvital Veteriner – Şemikler / 0552 478 48 25
 • İlgi Veteriner – Yalı / (0232) 330 26 62
 • Albatros Veteriner – Yalı / 0551 071 88 15
 • Home Veteriner – Atakent / (0232) 999 09 15

Yukarıda belirttiğimiz klinikler genellikle geceleri açık olan yerlerdir. Fakat bazı dönemlerde kapalı olabilme ihtimalleri var. Bu sebeple telefonlarını da belirttik. Arayarak açıklık durumunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Karşıyaka’da nöbetçi veteriner mutlaka oluyor. Yani geceleri bir sorun ile karşılaştığınızda hekim bulamama gibi bir durum söz konusu değil.

karsiyaka-veteriner-3

Karşıyaka Veterinerlik Ücretleri

Karşıyaka ve çevresinde yaşayan kedi dostları, sürekli olarak veterinerlere ihtiyaç duymaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere parazitleri ve aşıları bu minik dostlarımız için çok önemli. Aksatılması durumunda sağlıkları tehlikeye girmektedir. Hal böyle olunca veterinerlik ücretleri de önemli hale geliyor. Bireyler, bütçe planlamalarını bu doğrultuda yaparak kedilerinin sağlığına önem veriyor. Peki ama Karşıyaka veteriner ücretleri 2022 yılında ne kadar oldu? Aşı kaça yapılır? İç dış parazit pahalı mı? İşte detaylar…

2022’nin Karşıyaka veteriner ücreti:

 • Genel muayene işlemi ücreti – 230 TL
 • Genel kontrol muayene ücreti – 150 TL
 • Acil durum işlemler – 275 TL
 • Çalışma saatleri dışında muayene – 375 TL
 • Kuduz aşısı – 180 TL
 • Karma aşı – 250 TL
 • İç parazit – 120 TL
 • Dış parazit – 75 TL
 • Oksijen tedavisi – 200 TL
 • İdrar yolu sondalama ücreti – 250 TL
 • Basit yara temizliği – 150 TL

Tüm bu fiyat tablosu elbette ortalama ve tavsiye edilen oranlara sahip. Her veterinerin kendine ait bir fiyat politikası bulunmaktadır. Bu işlemler için sabit bir ücretlendirmenin olmadığını belirtmek isteriz. Karşıyaka veteriner klinikleri fiyat tarifelerini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Veteriner Tavsiyesi

Daha önce veterinerlere gitmemiş olan bireyler için tavsiye önemli bir kriter. İnsanların deneyimlerinden yola çıkarak en güzel Karşıyaka veteriner kliniği hangisi bulmak oldukça kolay. İster oksijen tedavisi olsun isterse de basit yara tedavisi, her zaman için alanında uzman veteriner hekimler ile iletişimde olmak önemli bir konu.  Bazen basit bir pansuman için bile profesyonel hekime ihtiyaç duyuluyor.

Karşıyaka veteriner tavsiyesi için bölge yorumlarını detaylıca inceleyerek bir liste oluşturduk. Bu listede memnuniyet oranı en yüksek olan veteriner kliniği var. Bu sayede minik dostlarınızı hekimlere gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

karsiyaka-veteriner-klinikleri

Vetico Veteriner Kliniği

Fikri Altay mahallesinde bulunan bu veteriner, güler yüzlü ve samimi yaklaşımıyla ön plana çıkıyor. Son teknolojik donanımlara sahip oluşu, soğuk zincir ilaçları bünyesinde barındıracak kapasiteye sahip olması ve hekimlerin deneyimi ile Karşıyakalılar için harika bir alternatif oluşturuyor. Parazit uygulamalarından büyük ameliyatlara kadar her türlü sağlık hizmetini sunuyorlar. 09:00’da açılan veteriner akşam ilerleyen saatlere kadar hizmet sağlıyor. Hekimlere 0552 646 65 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Park Veteriner Kliniği

Bahriye Üçok mahallesinde yer alan bu veteriner, merkezi konumu ile tüm Karşıyakalı kedi sahiplerini kapsıyor. Kediden kuşa, köpekten diğer canlılara kadar oldukça geniş bir sağlık hizmeti yelpazesine sahipler. Dilerseniz burada kısırlaştırma yaptırabilir ya da minik dostunuzun diğer sağlık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kapılarını saat 08:00’de açıyorlar. Ayrıca (0232) 364 01 53 numaralı telefonu tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bostanlı Sahil Veteriner Kliniği

Uzun yıllardır Bostanlı bölgesinde hizmet veren bu klinik, tam bir kedi dostu özelliğe sahip. Karşıyaka veteriner klinikleri arasında güzel bir seçenek. Personelin güler yüzlü yaklaşımı ise kedi sahipleri tarafından tam puan alıyor. Buna ek olarak fiyatlarının da makul oranlarda olduğunu belirtmek isterim. Ticaretten çok kedilerin mutluluğunu ve sağlığını göz önünde bulunduruyorlar. 24 saat açık olan bu veterinere (0232) 330 33 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: 3 Aylık Kediler Yıkanır mı?