Proline Kedi Kumu, Özellikleri ve Çeşitleri

proline-kedi-kumu

Proline kedi kumu, son yıllarda kedi ürünleri piyasasına damga vuran Proline markasının bir ürünüdür. %100 doğal olmasıyla öne çıkıyor ve herhangi bir kimyasal madde olmaması hem kedilerin hem de sahiplerinin sağlığını koruyor. Günümüzde en çok satılan kedi kumları arasında bulunuyor. Bu yazımızda markanın kum ürünlerini detaylıca inceledik…

Piyasaya girdiğinden beri çok sevilen Proline kedi kumu ürünü, daha üretim aşamasından kedi sahiplerinin gönlünü fethetmeyi başarıyor. Kediler dışkılarını gömerken kumu kazarlar. Bu sırada genellikle yaşadıkları alanda tozlanma meydana gelir. Proline markası bu sorunu özel kumları sayesinde giderdi. Bu yüzden oldukça sevilen bir konuma ulaştı.

proline-kedi-kumu-yorum
Proline Kedi Kumu İncelemesi

Proline Kedi Kumu Özellikleri

Proline kedi kumu özellikleri bakımında hayli avantaj sağlayan yapıdadır. İçerisindeki materyalin %100 doğal olmasının yanında onu farklı kılan daha birçok özellik bulunuyor. Bunlardan en önemlisi de kokuyu gidermesi. Sadece kokuyu gidermekle kalmıyor aynı zamanda parfümlü yapısıyla çevreye hoş kokular yayıyor. Proline markasını tercih ettiğinizde sağlayacağınız avantajları birkaç maddede belirtmekte fayda var…

  • İçeriğinde kimyasal madde bulundurmaz. Kedinin ve bireylerin sağlığını riske atmaz.
  • Sıvıyı hızlı emicidir. Bu sayede kötü kokuların yayılması önlenir.
  • Parfümlü yapısı vardır. Odaya hoş bir koku yayar. Özellikle Marsilya sabunu kokusunun olduğu ürün tercih edilir.
  • Kedinin kazması esnasında tozlanma yaşanmaz.
  • Piyasada bulunan emsallerine oranla daha makul fiyattadır.

Proline Kedi Kumu Çeşitleri

Proline markanın kum çeşitleri oldukça geniştir. Kedilerin her türlü ihtiyaçlarına uygun kumlar üretilmiştir. Ayrıca farklı parfüm kokularının da olması bu markayı kedi sahipleri için ideal kılıyor. Özellikle de Proline kedi kumu 10 lt gramajlısı çok tercih ediliyor. Çoğu yerde 2×10 lt olarak satılması, fiyatını daha makul hale getiriyor.

Kedi Sevgisi platformu olarak Proline Marsilya sabunu 10 lt ürününü tavsiye ederiz. Diğer ürünlerdeki parfüm kokusu dışkı ile karıştığında baskın bir koku oluşturabiliyor. Fakat Marsilya sabunu kumu, gayet soft bir kokuya sahip. Böylece kedi tuvaletinin bulunduğu alanda çok yumuşak bir sabun kokusunu hissedebiliyorsunuz.

proline-kedi-kumu
Proline Kedi Kumu Özellikleri

Proline Kedi Kumu Fiyatları

Son yıllarda döviz kurlarının artmasıyla yabancı kedi kumu markalarının tamamı oldukça pahalandı. Bu da yerel pazarın önemini arttırdı. İçerisindeki kumların ülkemiz sınırlarında hazırlanması Proline kedi kumunun fiyat seviyesini makul tutuyor. Bu da ona olan ilginin her geçen gün daha da artmasını sağlıyor. Peki Proline kedi kumu kaç tl? İşte detaylar…

Proline Bentonit bebek pudra kokulu kedi kumu 2022 yılında 50 ila 70 TL aralığında satışa sunuluyor. Fakat ikili 10 kiloluk paketler her zaman için daha karlı oluyor. Bu fiyatların değişkenlik gösterebileceğini söylemeliyiz. Instagram hesabımızda kedi kumları hakkında yaptığımız paylaşımları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Proline Kedi Kumu Yorum

Daha önce bu markayı hiç kullanmamış kişiler, tercih etmeden önce kullanıcıların yorumlarını merak ediyor. Bizler de bu bölümde Proline markasını deneyimlemiş kişilerin yorumlarına değineceğiz. İşte Proline kedi kumu yorum yapanlar…

Kullanıcı 1: Topaklanması çok iyi. Daha önce kullandığım bir kedi kumu markası ile kıyasladım ve memnun kaldım. Fiyatı da makul. Kedimin tuvaleti yaptığı ilk anlarda kısa bir koku geliyor fakat sonrasında hemen sabun kokusuyla bu kötü koku dağılıyor. Proline kedi kumu ilk defa alacaklar markayı bilmediğinden tedirgin olabilir. Ben de öyleydim ama kullanınca memnun kaldım.

Kullanıcı 2: Uzun süredir Petline kedi kumu almayı düşünüyordum. İnternette yorumları araştırınca denedim ve gerçekten de memnun kaldım. İdrarı emiş hızı ve topaklanmama sorunu çok iyi. Fiyat da makul geldi. Bence denemelisiniz. Tek handikabı kedim ilk işediğinde ufak bir koku yayılıyor. Neyse ki bu koku uzun sürmüyor.

 

İlginizi Çekebilir: Kedi Davranışları ve Anlamı

Similar Posts